مسئول رسانه حزب موتلفه اسلامی بوشهر:

۱۳۹۷-۰۳-۲۲ ۰ نظر

مهدی هنردیده امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در بوشهر با اعلام توجه به قدس، توجه به جهان اسلام است، افزود: ملت روزه‌دار ایران به ویژه مردم همیشه در صحنه استان بوشهر با حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس، روح امام‌(ره) و ارواح شهدا را شاد و به وظیفه خود عمل کردند.

وی افزود: به طور حتم حضور با شکوه ملت ایران در این راهپیمایی، تاکیدی دوباره بر پشتیبانی ملت ایران از مردم مظلوم فلسطین در برابر مخالفت‌ و دشمنی‌ها است.

مسول اخبار و رسانه حزب موتلفه اسلامی دفتر استان بوشهر تصریح کرد: آخرین جمعه ماه مبارک رمضان با هوشمندی امام راحل(ره) به عنوان روز جهانی قدس اعلام شد تا مردم ایران و آزادی‌خواهان سراسر جهان در این روز به حمایت از مردم مظلوم فلسطین بپا خیزند.

این فعال سیاسی استان بوشهر بیان کرد: طی ۳۹ سال گذشته کشورمان به دستاوردهای بسیاری در حوزه‌های مختلف از جمله قدرت نظامی و دفاعی دست یافته، که بازدارنده است.

هنردیده با اعلام اقتدار موشکی سبب ارتقاء ضریب امنیتی کشور شده است، گفت: صدای موشک‌های امت ایران، اسرائیل را گیج و خواب را از آنان گرفته و همین امر سبب شده این ملت روی پای خود بایستد و دشمن را ناچیز بداند.

انتهای پیام/۳۳۴۷/۲۰

Print Friendly, PDF & Email

بدون نظر تا کنون

مکالمات را مشاهده کنید

بدون نظر!

شما بایدوارد شوید برای ارسال یک نظر.

اطلاعات شما امن خواهد بود!آدرس پست الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. همچنین دیگر داده ها با سوم شخص به اشتراک گذاشته نمی شود.