قناعت:دولت پاسخ محکم و کوبنده‌ای به اظهارات «ترامپ» بدهد

۱۳۹۵-۱۱-۲۳ ۰ نظر

محسن قناعت دبیر حزب موتلفه اسلامی استان تهران در گفت‌وگو با تسنیم، با اشاره به اقدامات و اظهارات رئیس‌جمهور جدید آمریکا، اظهار داشت: اقدامات ضد ملت ایران و برخی کشورهای اسلامی که از سوی رئیس‌جمهور جدید آمریکا صورت گرفته، نشان از ناتوانی و عصبانیت سردمداران کاخ سفید از پیروزی مقاومت در خاورمیانه دارد.

وی ادامه داد: هیچ تفاوتی میان رؤسای جمهور آمریکا وجود ندارد، دست چدنی اوباما همان قدر با ما دشمنی داشت که افراط‌گرایی ترامپ دارد.

دبیر حزب موتلفه اسلامی استان تهران تاکید کرد: تحریم‌های اخیر آمریکایی‌ها علیه ایران مغایر با برجام است و با مرور نامه امام خامنه‌ای به رئیس‌جمهور درباره برجام می‌بینیم که معظم‌له در بخش سوم نامه تاکید می‌فرمایند که برجام در صورت بازگشت تحریم‌ها باید لغو شود.

قناعت تاکید کرد: از دولت آقای روحانی انتظار است پاسخی کوبنده و محکم به اقدامات و اظهارات ترامپ بدهد و هیئت نظارت بر برجام نیز باید موضوع تحریم‌ها را پیگیری کند تا در صورت نقض برجام از سوی آمریکا این توافق‌نامه لغو شود.

PrintFriendly and PDF

بدون نظر تا کنون

مکالمات را مشاهده کنید

بدون نظر!

شما بایدوارد شوید برای ارسال یک نظر.

اطلاعات شما امن خواهد بود!آدرس پست الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. همچنین دیگر داده ها با سوم شخص به اشتراک گذاشته نمی شود.