رئیس ستاد انتخاباتی میرسلیم در خراسان شمالی: عملکردهای مسئولان نباید به‌حساب نظام نوشته شود

۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۰ نظر

رئیس ستاد انتخاباتی میرسلیم در خراسان شمالی:

عملکردهای مسئولان نباید به‌حساب نظام نوشته شود

– رئیس ستاد انتخاباتی میرسلیم در خراسان شمالی بابیان اینکه عملکردهای مسئولان نباید به‌حساب نظام نوشته شود، گفت: تحقق سیاست‌های نظام از اولویت‌های این نامزد انتخاباتی است.

به گزارش خبرنگار مهر، علی احمدنیا ظهر دوشنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه خراسان شمالی اظهار کرد: ناکارآمدی دولت‌ها نباید به‌حساب نظام نوشته شود، بلکه گروه و جریان است که باید پاسخگوی شکست‌ها و مشکلات به وجود آمده باشد.

احمد نیا تصریح کرد: در انتخابات ریاست جمهوری، رقابت باید بین جریانات و احزاب باشد و نه افراد، چراکه در پایان ناکارآمدی فرد به‌حساب حزب و گروه گذاشته می‌شود.

وی تأکید کرد: مصلحت نظام برای میرسلیم به‌عنوان کاندیدای دوازدهمین دوره ریاست جمهوری، در اولویت قرار دارد و این کاندیدا مصلحت نظام را بر مصلحت فردی و حزبی ترجیح می‌دهد.

وی بابیان اینکه نامزد حزب موتلفه اسلامی، با آمادگی کامل و آگاهی از قوانین اداره کشور به میدان انتخابات آمده است، گفت: سند اداره بومی استان‌ها و نیز اداره کشور در سطح کلان تهیه‌شده و در اختیار این نامزد قرار دارد.

رئیس ستاد انتخاباتی میرسلیم در خراسان شمالی، حزب موتلفه اسلامی را معتقد به رعایت اخلاق، دوری از زد و بندهای سیاسی و ریخت‌وپاش‌های اسراف گونه معرفی کرد و افزود: تشکیل دولت راستی و درستی از اهداف این کاندیدا است.

احمد نیا اظهار کرد: میرسلیم نما و چکیده‌ای از جریان اصیل انقلابی است که باسابقه درخشان و کارنامه‌ای کارآمد به عرصه انتخابات ریاست جمهوری واردشده است.

وی تأکید کرد: حزب موتلفه اسلامی همواره مدافع حفظ وحدت در جامعه بوده، بنابراین در انتخابات ریاست جمهوری نیز تابع خرد جمع و معتقد به حفظ مصلحت نظام است.

وی تصریح کرد: بر این اساس اختلافی بین کاندیداهای جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی با کاندیدای حزب موتلفه وجود ندارد، چراکه این حزب را از جریان اصولگرایی و انقلابی نمی‌توان جدا تلقی کرد.

رئیس ستاد انتخاباتی میرسلیم در خراسان شمالی حزب موتلفه اسلامی راجریانی قوی و دارای شناسنامه معرفی کرد و افزود: برنامه‌ها و مناظره‌های کاندیداها را مردم مشاهده و اطلاعات لازم را دریافت می‌کنند و بر اساس آگاهی، اصلح را در انتخابات ریاست جمهوری انتخاب می‌کنند.

 

PrintFriendly and PDF

بدون نظر تا کنون

مکالمات را مشاهده کنید

بدون نظر!

شما بایدوارد شوید برای ارسال یک نظر.

اطلاعات شما امن خواهد بود!آدرس پست الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. همچنین دیگر داده ها با سوم شخص به اشتراک گذاشته نمی شود.