رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان شمالی: حزب موتلفه اسلامی از ظرفیت دانشگاه آزاد بیشتر استفاده کند

۱۳۹۷-۰۱-۲۸ ۰ نظر

به گزارش روابط عمومی حزب موتلفه اسلامی استان خراسان شمالی، رجبعلی وثوقی مطلق رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان در جلسه شورای معاونین استان و شهرستان با بیان اینکه قدر حزب موتلفه اسلامی را بدانید، اظهار کرد: این حزب توسط رهبر کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) تاسیس شده است و حزبی است که همیشه اصالت خودش را حفظ نموده است.

وی افزود: همیشه در این حزب نیروهای خوش فکر و انقلابی حضور داشته و دارای برنامه های خوبی است و در تمامی عرصه ها خطوط خودش را مشخص کرده است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان شمالی تاکید کرد: حزب موتلفه اسلامی همیشه  فرمایشات ولایت فقیه را سر لوحه کار خودشان قرار داده اند و راه خودشان را در طول این نیم قرن که از سابقه تشکیلاتی این حزب می گذرد گم نکرده اند و همیشه در کارها و فعالیتهای سیاسی پیشقدم و استوار حرکت کرده اند.

وثوقی مطلق در ادامه از اعلام حمایت حزب موتلفه اسلامی استان جهت بکارگیری نیروهای بسیجی و انقلابی تشکر کرد و گفت: از ظرفیت های دانشگاه آزاد اسلامی استان در بحث برگزاری جلسات کرسی های آزاد اندیشی و برگزاری همایشات بیشتر استفاده کنید.

وی با اشاره به شعار سال ۹۷ با عنوان سال حمایت از کالای ایرانی از طرف مقام معظم رهبری اظهار کرد: مسئولین باید طبق فرمایشات رهبرانقلاب مسئولین به سمت خرید کالای ایرانی و حمایت از کالای ایرانی حرکت کنند. حمایت از کالای ایرانی ضامن اشتغال نیرو های جوان خواهد شد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان شمالی تصریح کرد: باید حمایت های خودمان را از کالا های داخلی بیشتر کنیم تا تولید کنندگان اقتصادی نیز به فکر تولید کالاهای با کیفیت باشند.

Print Friendly, PDF & Email

بدون نظر تا کنون

مکالمات را مشاهده کنید

بدون نظر!

شما بایدوارد شوید برای ارسال یک نظر.

اطلاعات شما امن خواهد بود!آدرس پست الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. همچنین دیگر داده ها با سوم شخص به اشتراک گذاشته نمی شود.