دبیر کل حزب موتلفه اسلامی مطرح کرد اعلام نظر موتلفه برای استانی شدن انتخابات مجلس تا هفته آینده

۱۳۹۷-۱۰-۳۰ ۰ نظر

دبیر کل حزب موتلفه اسلامی با اشاره به تصمیم استانی شدن انتخابات مجلس گفت: نظر نهایی حزب موتلفه اسلامی تا هفته آینده به‌صورت رسمی اعلام می‌شود.

نبی حبیبی در مصاحبه با خبرنگار فارس در بجنورد اظهار کرد: در موتلفه اسلامی در خصوص استانی شدن انتخابات مجلس بحث کارشناسی با درخواست بنده در حال انجام است اما هنوز  نظر جمع‌بندی شده مشخص نیست و تا هفته آینده مشخص می‌شود.

وی با اشاره به بحث انتخابات مجلس عنوان کرد: بیش از ۶ ماه پیش موضوعات انتخاباتی در دستور کارمان قرار گرفت و البته در این ۶ ماهه بیشتر به سیاست‌گذاری و بررسی‌هایی که مبانی ما در انتخابات آینده است پرداختیم.

دبیر کل حزب موتلفه اسلامی ادامه داد: در خصوص این که کجای کشور چه کسانی نامزد بشوند تاکنون هیچ بحثی نداشتیم.

حبیبی با اشاره به حزب موتلفه در خراسان شمالی گفت: فعلاً سرپرستی بعد از مرحوم احمدنیا به آقای ارکانی فرد سپرده‌شده و در حال بررسی هستیم که استان را از این بلاتکلیفی بیرون بیاوریم و در حال حاضر هیچ فرد خاصی مدنظر نهایی نیست.

وی با تأکید بر فعال شدن دفاتر استانی بیان کرد: اگر استان‌ها فعال نباشند موتلفه اسلامی نخواهیم داشت و لذا معتقدیم فعالیت اصلی را باید در کل کشور به‌وسیله دفاترمان داشته باشیم تا محصول کار موتلفه قابل‌توجه باشد

 

Print Friendly, PDF & Email

بدون نظر تا کنون

مکالمات را مشاهده کنید

بدون نظر!

شما بایدوارد شوید برای ارسال یک نظر.

اطلاعات شما امن خواهد بود!آدرس پست الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. همچنین دیگر داده ها با سوم شخص به اشتراک گذاشته نمی شود.