دبیر و اعضای حزب موتلفه اسلامی استان کرمانشاه با استداندار کرمانشاه دیدار کردند/ بازوند: حزب موتلفه از ابتدای انقلاب تاکنون هزینه‌های زیادی داده اما از ارزش‌های خود عدول نکرده است

۱۳۹۶-۱۲-۱۲ ۰ نظر

به گزارش روابط عمومی حزب موتلفه اسلامی استان کرمانشاه، محمد کرمی‌راد دبیر حزب موتلفه اسلامی کرمانشاه و اعضای شورای استان با مهندس بازوند استاندار کرمانشاه و معاونت سیاسی استانداری دیدار و گفتگو کردند.

در ابتدای این دیدار نماهنگی از اقدامات انجام شده توسط حزب موتلفه اسلامی در زلزله‌ی اخیر سرپل ذهاب برای اولین بار به نمایش درآمد که مورد توجه و تحسین آقای بازوند قرار گرفت.

در ادامه محمد کرمی راد دبیر حزب موتلفه اسلامی استان کرمانشاه و عضو شورای مرکزی ضمن ارائه گزارشی از عملکرد حزب در استان تاکید کرد: سیاست اصلی موتلفه اسلامی در قبال دولتها بر مبنای سه محور «همکاری صمیمانه، رصد هوشمندانه و نقد مشفقانه» استوار است.

براساس این گزارش، در ادامه این دیدار معاونت سیاسی حزب موتلفه اسلامی استان کرمانشاه ضمن تشکر از حضور پررنگ و به موقع مدیریت ارشد استان در بحران زلزله کرمانشاه با اشاره به این نکته که حزب تلاش دارد بعنوان حلقه اتصال مردم و مسئولین فعالیت جدیدی را آغاز کند، خواستار حمایت دستگاه های اجرایی در امر محرومیت زدایی شد.

معاونت امر به معروف و نهی از منکر حزب موتلفه اسلامی استان کرمانشاه نی در این دیدار با بیان اینکه هریک از اعضای موتلفه اسلامی استان صاحب کرسی فکر و اندیشه هستند، گفت: اینگونه افراد سرمایه های نظام هستند که باید از آنها در جهت پیشبرد اهداف عالی انقلاب بهره برداری کرد.

در ادامه این دیدار، مهندس بازوند استاندار کرمانشاه ضمن تقدیر و تشکر از اقدامات حزب موتلفه اسلامی در زلزله اخیر تصریح کرد: حزب موتلفه اسلامی در بحران زلزله اخیر بدون هیچگونه تبلیغات و گرفتن عکس‌های سلفی، فعالیت‌های زیادی انجام داد.

وی با اشاره به نقش حزب موتلفه اسلامی در پیروزی انقلاب اسلامی خاطرنشان کرد: هروقت شناسنامه انقلاب را باز کنیم صفحه اول آن حزب موتلفه اسلامی را می بینیم. موتلفه اسلامی همواره مشی اعتدالی داشته و در طول دوران انقلاب هیچگاه بصورت زیگزاگی حرکت نکرده است.

مهندس بازوند با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای و بزرگان حزب موتلفه اسلامی این حزب را یک حزب ریشه دار عنوان کرد و گفت: حزب موتلفه اسلامی از ابتدای انقلاب تاکنون هزینه‌های زیادی داده اما از ارزش‌های خود عدول نکرده است.

استاندار کرمانشاه همچنین در پایان با بزرگداشت یاد و خاطره مرحوم عسگراولادی به نقش وی در انقلاب، حزب موتلفه اسلامی و محرومیت زدایی اشاره کرد.

Print Friendly, PDF & Email

بدون نظر تا کنون

مکالمات را مشاهده کنید

بدون نظر!

شما بایدوارد شوید برای ارسال یک نظر.

اطلاعات شما امن خواهد بود!آدرس پست الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. همچنین دیگر داده ها با سوم شخص به اشتراک گذاشته نمی شود.