حزب موتلفه اسلامی اعدام دسته‌جمعی ۳۷ فعال مذهبی و اجتماعی توسط آل سعود را محکوم کرد

۱۳۹۸-۰۲-۰۹ ۰ نظر

به گزارش روابط عمومی حزب موتلفه اسلامی متن این بیانیه به شرح زیر است:

«بسمه تعالی

با کمال تاسف رژیم مستبد و خون‌ریز سعودی بار دیگر در اقدامی ددمنشانه و غیرانسانی با اعدام دسته‌جمعی ۳۷ فعال مذهبی و اجتماعی، خون جمعی از مسلمانان مبارز را ریخت و برگی دیگر بر سیاهه جنایت‌های خود افزود.

حکام سعودی در پناه سکوت مدعیان حقوق بشر وقیحانه در بلاد مسلمین خونریزی می‌کنند و با دلارهای نفتی سازمان‌ها و مجامع جهانی را وادار به سکوت می‌کنند.

رژیم سعودی از نظر حقوق انسانی و جهانی، مرتکب جنایات و جرایم فراوانی شده است. از جمله تاسیس و حمایت از گروهک¬های تکفیری مثل داعش و گروه‌های تروریستی مشابه آن و نیز کشتار وحشیانه مردم بیگناه یمن و فتنه انگیزی در سوریه و عراق و سایر بلاد و ایجاد تفرقه و اختلاف بین مسلمانان و همدستی با غارتگران سلطه طلب استکبار در غارت ثروت¬های ملی مسلمین.

حزب موتلفه اسلامی این اقدامات سفاکانه و ضد بشری را شدیداً محکوم می‌کند و از همه ملت‌های آزاد و احزاب مستقل جهان می¬خواهد تا به صورت یکپارچه در برابر این ظلم بزرگ مقابله کرده و آنرا محکوم نمایند و از سازمان-های بین‌المللی که عنوان¬های حقوق بشر و دفاع از آزادی دارند میخواهیم اقدامات جدی در این رابطه را پیگیری کنند.

دنیای اسلام باید مقابل ظلم و فساد این حکام خبیث سعودی بایستد و پرچم عزت اسلام را در مقابل جبهه ظلم و کفر و استکبار برافراشته نگه دارد.»

Print Friendly, PDF & Email

بدون نظر تا کنون

مکالمات را مشاهده کنید

بدون نظر!

شما بایدوارد شوید برای ارسال یک نظر.

اطلاعات شما امن خواهد بود!آدرس پست الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. همچنین دیگر داده ها با سوم شخص به اشتراک گذاشته نمی شود.