حبیبی در دیدار دبیرکل حزب اسلامی تبیان افغانستان: انقلاب ایران به انقلاب جهانی امام زمان(عج) متصل خواهد شد/ “مزاری”: موتلفه اسلامی از جریان‌‌­های استخوان‌دار جمهوری اسلامی است

۱۳۹۶-۱۰-۰۶ ۰ نظر

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی در دیدار دبیرکل حزب اسلامی تبیان افغانستان گفت: ما در مبارزه با داعش ثابت کردیم، اعتقادات قوی، بر همه تجهیزات و هزینه­ها پیروز می‌شود و بنا به فرمایشات امام خمینی(ره) انقلاب ایران به انقلاب جهانی امام زمان(عج) متصل خواهد شد.

IMG_7911

به گزارش روابط عمومی حزب موتلفه اسلامی، مزاری دبیر کل حزب اسلامی تبیان افغانستان در دیدار با دبیرکل حزب موتلفه اسلامی ضمن تبریک پیروزی مقاومت علیه داعش گفت: هدف از این دیدار شناخت بیشتر دو طرف از یکدیگر و برقراری ارتباط و تعامل بین دو جریان اسلامی و ولایی است.

وی افزود: ما علاقمند به برقراری روابط با احزاب ولایی در جهان هستیم و با جستجوهایی که داشته ­ایم با شما آشنا شدیم، چراکه موتلفه اسلامی از جریان­های اثرگذار و استخوان‌دار این نظام است و نقش اصلی را در شک ل­گیری جمهوری اسلامی داشته است.

مزاری تاکید کرد: حزب موتلفه اسلامی تجربیات خیلی خوب و مهمی را در عرصه داخلی و خارجی داراست و ما تمایل داریم با برقراری یک ارتباط استراتژیک، از آن تجربیات بهره­ مند شویم.

دبیر کل حزب اسلامی تبیان افغانستان خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه عقبه فکری ما در منطقه جمهوری اسلامی است و هدف اصلی استکبار هجمه به این نظام است، لذا جریان­های ولایی باید با همکاری یکدیگر نه تنها در مقابل این هجمه­ها مقاومت کنند بلکه با اتحاد یکدیگر، زمینه حکومت جهانی و ظهور حضرت مهدی(عج) را مهیا سازند.

در ادامه این دیدار، محمدنبی حبیبی دبیر کل حزب موتلفه اسلامی ضمن تجلیل از اینکه اولویت فعالیت حزب اسلامی تبیان فرهنگی است، اظهار کرد: عقبه جمهوری اسلامی به لحاظ ایدئولوژیک از یک طرف به غدیر و از طرف دیگر به نهضت عاشورا و ظهور امام زمان(عج) متصل است. ما در مبارزه با داعش ثابت کردیم، اعتقادات قوی و مبارزه، بر همه تجهیزات و هزینه­ها پیروز می‌شود و بنا به فرمایشات متعدد امام خمینی(ره) انقلاب ایران به انقلاب جهانی امام زمان(عج) متصل خواهد شد.

وی همچنین ادامه داد: ما از مراوده با اهل سنت بی نیاز نیستیم چنانکه موضوع فلسطین از زمانی که به صورت یک مساله در اسلامی مطرح شده است، توانسته ظرفیت­های جهان اسلام را کسب کند و هدف و راه ما را به وحدت برساند.

Print Friendly, PDF & Email

بدون نظر تا کنون

مکالمات را مشاهده کنید

بدون نظر!

شما بایدوارد شوید برای ارسال یک نظر.

اطلاعات شما امن خواهد بود!آدرس پست الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. همچنین دیگر داده ها با سوم شخص به اشتراک گذاشته نمی شود.