تبریک حزب موتلفه اسلامی استان خراسان شمالی به مناسبت فرارسیدن عید سعید فطر

۱۳۹۷-۰۳-۲۴ ۰ نظر

تبریک حزب موتلفه اسلامی استان خراسان شمالی به مناسبت فرارسیدن عید سعید فطر

به گزارش روابط عمومی حزب موتلفه اسلامی استان خراسان  شمالی  بیانیه تبریک به شرح ذیل است.

« اسئلک بحق هذا الیوم الذى جعلته للمسلمین عیدا و لمحمد صلى الله علیه و آله ذخرا و شرفا و کرامتا و مزیدا ان تصلى على محمد(ص) و آل محمد(ص)… »

عید سعید و خجسته فطر، موسم شادمانی و عید عاشقانی است که در بهار قرآن با قلوبی مملو از خضوع و عشق ، نغمه عبودیت سر داده ، هر روز را در انتظار لحظات روحانی و مقدس افطار و هر شب را به شوق برخورداری از فیض سحر به پایان رسانده و خلوتی خالصانه و صادقانه با خدای خود برپا کردند.

در حقیقت عید فطر ،  یوم الله و روز پرفضیلتی است که حضرت حق آن را از میان ایام  سال برگزیده و به بندگان ناچیزش اذن داده است تا نزد حضرتش گرد آیند و آداب بندگى به جاى آورند.  معمار کبیر جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی(ره) درباره این مناسبت مهم فرمودند: « فطر روزی است که خداوند تعالی برای مسلمین عید قرار داده تا با اجتماع خود در نماز و خطابه های مناسب با هر عصر، راه و روش خود را در مقابل اسلام و مقابل دشمنان خوانخوار آن بیابند. »  رهبر معظم انقلاب  اسلامی حضرت آیت الله العظمی خامنه ای (مدظله العالی) نیز فرموده اند: «ماه رمضان و عید فطر هنگامی مبارک خواهد بود که مسلمانان بتوانند از این فرصت برای خودسازی و به وجود آوردن حیات طَیّبه در نفس خویش استفاده کنند.

اعضای حزب موتلفه اسلامی استان خراسان شمالی ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات همه مسلمانان در ماه مبارک رمضان و تبریک عید سعید فطر به پیشگاه حضرت ولی عصر(ارواحنا لتراب مقدمه فدا) ورهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله العالی) و مردم مومن استان خراسان شمالی ، از خداوند قادر متعال، فلاح ورستگاری ، عزت و کرامت و صحت و عافیت همگان را مسألت می نمایم.

 

روابط عمومی حزب موتلفه اسلامی استان خراسان شمالی

 

Print Friendly, PDF & Email

بدون نظر تا کنون

مکالمات را مشاهده کنید

بدون نظر!

شما بایدوارد شوید برای ارسال یک نظر.

اطلاعات شما امن خواهد بود!آدرس پست الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. همچنین دیگر داده ها با سوم شخص به اشتراک گذاشته نمی شود.