بیانیه حزب موتلفه اسلامی کاشان به مناسبت سالروز یوم الله۱۳ آبان

۱۳۹۷-۰۸-۱۳ ۰ نظر

۱۳ آبــان یادآور سه رخداد و حادثه مهم، تاثیرگذار، سرنوشت ساز و ماندگار در تاریخ معاصر است. روزهای فراموش ناشدنی تبعید حضرت امام خمینی (ره) به ترکیه در سال ۱۳۴۳، کشتار وحشیانه دانش آموزان انقلابی ۱۳۵۷ بدست دژخیمان پهلوی و تسخیر لانه جاسوسی آمریکا توسط دانشجویان پیرو خط امام در سال ۱۳۵۸ در ۱۳ آبان رقم خورده و آن را به عنوان یوم ا… در تاریخ ایران اسلامی ماندگار و الهام بخش قرار داده.

تلاقی ۱۳ آبان امسال با اربعین حسینی و همایش بزرگ در جوار سالار شهیدان و اصحاب باوفایش از معنا و مفهوم خاصی برخوردار شده است. شعارهای “مرگ بر آمریکا” و “مرگ بر اسرائیل” توسط ملت رشیدو بزرگ ایران در ۱۳ آبان سال ۹۷ ترجمان شعار راهبردی اصحاب امام حسین (ع) در کربلا و مکتب نبوی تلقی می‌شود که در سال ۶۱ ه.ق سرور آزادگان عالم حسین بن علی (ع) برای اصلاح امت و جلوگیری از انحراف و برافراشته نگهداشتن پرچم “امر به معروف و نهی از منکر” و عدم سازش در برابر ظالم تمام هستی خود و یاران ولایتمدارش را به قربانگاه عشق در روز عاشورا فرستاد.

تردیدی نیست که روحیه مقاومت و استکبارستیزی مردم خداجوی ایران به عنوان یکی از اصول انقلاب اسلامی حقیقتی برخاسته از شعار “هیهات من الذلّه” سپر حوادث فراروی میهن اسلامی معرفی و خاطرنشان شده است و اقدامات خصمانه دولتمردان کاخ سفید و علل نفرت ملت ایران از مقامات جنگ افروز و دغل باز این کشور است که برگرفته از دیدگاههای امام راحل و رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت ا… امام خامنه‌ای به عنوان راهبرد سرنوشت ساز در عرصه مقابله با شیطان بزرگ نیاز همیشگی به ویژه نسل های جوان به شمار رفته و بایستی در فرصت های تاثیرگذار مانند ۱۳ آبان مورد تاکید قرار گیرد.

حزب مؤتلفه اسلامی کاشان

      یازددهم آبان ۱۳۹۷

Print Friendly, PDF & Email

بدون نظر تا کنون

مکالمات را مشاهده کنید

بدون نظر!

شما بایدوارد شوید برای ارسال یک نظر.

اطلاعات شما امن خواهد بود!آدرس پست الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. همچنین دیگر داده ها با سوم شخص به اشتراک گذاشته نمی شود.