بیانیه حزب موتلفه اسلامی خراسان شمالی: ۹ دی سر آغازی دیگر در ادامه راه انقلاب

۱۳۹۵-۱۰-۰۷ ۰ نظر

به گزارش روابط عمومی حزب موتلفه اسلامی، دفتر این حزب در استان خراسان شمالی با صدور بیانیه ای بمناسبت فرارسیدن سالروز حماسه ۹ دی تاکید کرد: یوم الله ۹ دی نقطه عطف تاریخ انقلاب و روز امام، رهبری و امت است.

متن این بیانیه به شرح زیر است:

«بسمه تعالی

آنگاه که خیزش های اسلامی در جهان و بیداری مستضعفان جهان برای استکبار داشت شکننده می شد و آنهم تمام حرکت ها الگو گرفته از انقلاب اسلامی و حکومت دینی و ولایی جمهوری اسلامی بوده و هست ، استکبار جهانی به سر کردگی آمریکا و انگلیس با تمام قوا و عوامل داخلی شان به بهانه انتخابات از آخرین شگردها و مهره های داخلی که سالها سرمایه گذاری شده ، استفاده کرد و به میدان آمدند تا با خیال خام شان نظام الهی و ولایی جمهوری اسلامی را در هم بشکنند و به جهانیان اعلام کنند این الگو و تجربه موفق نیست و امکان حکومتی به نام دین وجود ندارد ، آنجا بود که پیام رهبر فرزانه انقلاب اسلامی و ناجی و آقا و بزرگ و مرجع ما ، نه دی ساخت که در ادامه راه پیروزی و تثبیت انقلاب اسلامی سر آغازی دیگر شد همه و همه لبیک گویان به امام (ره) رهبر کبیر انقلاب اسلامی و رهبر فرزانه مان ، توطئه های استکبار و عوامل داخلی آنها را در هم شکستند و سر آغازی دیگر برای بیداری اسلامی و پیروزی قطعی و الگو بودن نظام اسلامی را به دنیا اعلام کردند .

این یوم الله ،نقطه عطف تاریخ انقلاب ، که روز انقلاب و امام و رهبری و امت است .

ما اعضای حزب موتلفه اسلامی استان نیز همدوش ملت شهید پرور و ولایت مدار ایران اسلامی در راهپیمایی و تجمع دشمن شکن  ۹ دی ماه  شرکت خواهیم نمود .

روابط عمومی حزب موتلفه اسلامی خراسان شمالی»

PrintFriendly and PDF

بدون نظر تا کنون

مکالمات را مشاهده کنید

بدون نظر!

شما بایدوارد شوید برای ارسال یک نظر.

اطلاعات شما امن خواهد بود!آدرس پست الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. همچنین دیگر داده ها با سوم شخص به اشتراک گذاشته نمی شود.