بیانیه حزب موتلفه اسلامی استان خراسان شمالی به مناسبت بزرگداشت ۱۲ فروردین روز جمهوری اسلامی

۱۳۹۷-۰۱-۱۲ ۰ نظر

۱۲فروردین روز جمهوری اسلامی و بهار طبیعت بر مردم مسلمان و مبارز ایران مبارک باد.

بیانیه حزب موتلفه اسلامی استان خراسان شمالی  به مناسبت بزرگداشت ۱۲ فروردین روز جمهوری اسلامی
یوم ا.. ۱۲ فروردین به فرموده ی حضرت امام خمینی(ره) روز امامت امت و روز نخستین حکومت الله است. تجلی واقعی اراده ملی و عزم راسخ ملت در تعیین سرنوشت کشور و نظام و نشان از روحیۀ استقلال طلبی و آزادیخواهی ملت بزرگ و رشید ایران اسلامی است که با رای اکثریت قاطع مردم(۲/۹۸ درصد) در رفراندومی ملی بروز و ظهور یافت.
ما آغاز سال ۱۳۹۷ و بهار طبیعت، سال «حمایت از کالای ایرانی»؛ همراه با سیزدهم رجب سالروز میلاد با سعادت اولیــن اختر تابناک آسمان امـــــامت و ولایت، مولی الموحدین حضرت امام علی( ع) فرارسیدن یوم‌الله۱۲ فروردین، سالروز استقرار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را گرامی میداریم.
۱۲ فروردین ؛ سالروز استقرار و تثبیت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ، روز تجلی مشارکت وهمدلی واقعی مردم در تعیین سرنوشت خود می باشد . حماسه دوازدهم فروردین‌ماه سال ۱۳۵۸ یادآور انتخاب تاریخ‌ساز “جمهوری اسلامی” به عنوان نظام حاکم بر مقدرات خویش از سوی ملت شجاع و بیدار ایران است که آغازگر فصلی از یأس و شکست در جبهه زورگویان و نیز نوید‌بخش پگاه پیروزی و غلبه حق علیه باطل در میان مظلومان تاریخ است.ملت فهیم و انقلابی ایران در رفراندمی خیره‌کننده با تکیه بر آموزه‌های دین مبین اسلام و تعالیم حضرت امام خمینی(ره)، با انتخاب نظام مبتنی بر ولایت فقیه و مردم‌سالاری دینی، منافع قدرت‌های زورگو و سلطه‌جو را با چالش جدی مواجه کرد و در استمرار آن با تأسی از رهبری حکیمانه حضرت آیت‌الله‌العظمی امام خامنه‌ای عزیز (مدظله‌العالی) مرکز توجه دنیای اسلام و منشاء شکل‌گیری نهضتی فراگیر و فراتر از جغرافیای انقلاب و مرزهای جمهوری اسلامی” شد و سردمداران نظام‌های سلطه و استکبار جهانی را بیش از گذشته مورد خشم و نفرت انقلابی ملت‌ها قرار داد.امروز با گذشت سالیان زیادی از پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی، وحدت، بصیرت و ولایتمداری مردم خداجوی و سربلند کشورمان ضامن تداوم حیات اثرگذار انقلاب و نظام اسلامی بوده و یقیناً دسیسه‌های گوناگون تحریم و تهدید را که ناشی از خشم و استیصال دشمنان دیرین ملت بزرگ ایران است، همچون گذشته خنثی خواهد کرد.

اعضای حزب موتلفه اسلامی استان خراسان شمالی در پایان این بیانیه یوم‌الله ۱۲ فروردین ‌ماه را گرامی می‌دارد و ضمن تبریک به مناسبت آغاز سال جدید که به تدبیر مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) سال «حمایت از کالای ایرانی»نامگذاری شده است، آرزوی مجد و عظمت جمهوری اسلامی و ملت شریف کشورمان را در ظل عنایات حضرت ولی عصر‌(عج) از درگاه خداوند متعال مسالت دارد.

 

روابط عمومی حزب موتلفه اسلامی استان خراسان شمالی

 

Print Friendly, PDF & Email

بدون نظر تا کنون

مکالمات را مشاهده کنید

بدون نظر!

شما بایدوارد شوید برای ارسال یک نظر.

اطلاعات شما امن خواهد بود!آدرس پست الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. همچنین دیگر داده ها با سوم شخص به اشتراک گذاشته نمی شود.