بیانیه حزب موتلفه اسلامی استان خراسان شمالی به مناسبت گرامیداشت روز ۲۶ خرداد سالروز شهدای حزب موتلفه اسلامی

۱۳۹۶-۰۳-۲۷ ۰ نظر

حزب موتلفه اسلامی استان خراسان شمالی بمناسبت سالروز شهادت شهدای موتلفه اسلامی بیانیه ای صادر کرد.

متن این بیانه به شرح زیر است:

«باسمه تعالی

پنجاه و دومین سال است که از ریختن خون پاک۴ نفر از مردان غیوراین سرزمین می گذرد اما یاد و نام این شهدا همچنان باقی است . شهدایی که مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه ای در حق آنان فرمودند: ” اینها ستارگان و برجستگانی بودند که در راه خدا رفتند. این شهدای چهارگانه حقیقتا در دوران ظلمات ، نور خدا بودند که درخشیدند و فضا و دلها را روشن کردند و راه را به خیلی ها نشان دادند ..” علت این ماندگاری ،اخلاص عمل این شهدای عزیز و قداست اهدافشان بود.
۲۶ خرداد فرصت ذیقیمتی است که از عمل مخلصانه ی آنها در مبارزه با طاغوت تجلیل کنیم ،مبانی حرکت و قیام آنها را بشناسیم و آنان را الگوی خود قرار دهیم .براستی اگر آنان حاضر بودند جز بر اطاعت محض از ولایت و دشمن شناسی و ایستادگی بر سر آرمانهای امام و انقلاب وهجوم با بصیرت به دشمن برای عقب راندن آن خون آشامان از مرزهای فرهنگی و عقیدتی مارا به چیز دیگری فرا می خواندند؟آیا آنان اولین نفرهایی نبودند که برای دفاع از خط مقدم جبهه ی انقلاب در سوریه و لبنان و عراق سینه سپر می کردند ؟آیا آنان شناخت دقیق وظایف یک منتظر واقعی و عمل به تکلیف و “عمل انتظار”را در اولویت برنامه های فرهنگی خود قرار نمی دادند؟ و ….هرکس اندک آشنایی با راه و رسم زندگی این راد مردان داشته باشد بدون شک به همه ی سوالات فوق پاسخ مثبت می دهد. پس کمر همت ببندیم ودر پاسداشت خونشان برتکلیفمان عمل کنیم .و ما چنین خواهیم کرد انشاءالله .درود بر آنان و برهمه ی کسانی که درمسیر آنان قدم برمی دارند راهشان پررهرو و نامشان جاودانه باد.و خدایمان این دعای ما عقب ماندگان از قافله ی عشق را اجابت فرماید که عاقبتمان جز با شهادت رقم نخورد . بادا که چنین باد .

روابط عمومی حزب موتلفه اسلامی خراسان شمالی»

Print Friendly, PDF & Email

بدون نظر تا کنون

مکالمات را مشاهده کنید

بدون نظر!

شما بایدوارد شوید برای ارسال یک نظر.

اطلاعات شما امن خواهد بود!آدرس پست الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. همچنین دیگر داده ها با سوم شخص به اشتراک گذاشته نمی شود.