بیانیه حزب موتلفه اسلامی استان بوشهر به مناسبت روز جهانی قدس

۱۳۹۷-۰۳-۲۰ ۰ نظر

هموطنان عزیز ، مرزنشینان غیور استان دلاورخیز استان بوشهر، مستحضرید که ارودگاه کفر جهانی به سردمداری آمریکای خبیث با اتکال به پشتیبانی مالی و تبلیغاتی ارتجاع عرب در منطقه، روزانه راهپیمایی مسالمت‌آمیز خواهان بازگشت به وطن خویش فلسطینیان را محاصره و برادران و خواهران مسلمان روزه دار و مظلوم ما را در سرزمین‌های اشغالی به خاک و خون می‌کشند، کودکان در آغوش مادر با بمب‌های سمی به قتل می‌رسانند و امدادگران که در همه جنگ‌ها مصونیت دارند هدف قرار می‌دهند.

این در حالی است که سازمان ملل و نهادهای بین‌المللی مدعی حقوق بشر چشم بر این جنایات بسته‌اند و مردم مسلمان و ستمدیده فلسطین تنها محور مقاومت، ایران اسلامی و آزادگان جهان را حامی خود می‌دانند و به تعبیر مقام معظم رهبری حمایت از آنان مایه آبرومندی ما خواهد بود و سنت لایتغیر الهی این است که : «وَلَوْلَا دَفْعُ اللَّهِ النَّاسَ بَعْضَهُمْ بِبَعْضٍ لَهُدِّمَتْ صَوَامِعُ وَبِیَعٌ وَصَلَوَاتٌ وَمَسَاجِدُ یُذْکَرُ فِیهَا اسْمُ اللَّهِ کَثِیرًا ۗ وَلَیَنْصُرَنَّ اللَّهُ مَنْ یَنْصُرُهُ ۗ إِنَّ اللَّهَ لَقَوِیٌّ عَزِیزٌ» و اگر خدا بعضی از مردم با بعضی دیگر دفع نمی‌کرد صومعه‌ها، کلیساها،کنیسه‌ها و مساجدی که نام خدا در آنها بسیار ذکر می‌شود سخت ویران می شدند و قطعا خدا یاری‌دهندگان ( دینش ) را یاری خواهد کرد که خدا مسلما نیرومند و شکست‌ناپذیر است . / حج ۴۰

برادران و خواهران روزه‌دار، با روشن‌شدن ماهیت رژیم صهیونستی وهابیت و آنچه از داعش این بازماندگان شجره ملعونه بنی‌امیه و وهّابیّت در تخریب وحشیانه مساجد اهل تسنن و شیعه و کلیساها و آثار تاریخی مشاهده کردیم، معابد همه ادیان الهی در خطر است. آن چه در حال حاضر در توان ماست برای محکومیت این جنایات پاسخ به ندای امام خامنه‌ای و حضور یک پارچه در راهپیمایی روز جهانی قدس است .

حزب موتلفه اسلامی استان نیز که از نخستین روزهای قیام، افتخار همراهی با امام خمینی(ره) و پیشاهنگی در نهضت اسلامی را دارد با فراخوانی کلیه اعضا و طرفداران خود در سراسر استان در این روز پر خیر و برکت هم‌دوش شما خواهد بود.

Print Friendly, PDF & Email

بدون نظر تا کنون

مکالمات را مشاهده کنید

بدون نظر!

شما بایدوارد شوید برای ارسال یک نظر.

اطلاعات شما امن خواهد بود!آدرس پست الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. همچنین دیگر داده ها با سوم شخص به اشتراک گذاشته نمی شود.