انتخابات کشور به سمت رقابت احزاب پیش رود

۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۰ نظر

انتخابات  کشور به سمت رقابت احزاب پیش رود

رئیس ستاد انتخابات میر سلیم در خراسان شمالی گفت: باید انتخابات کشور به سمت فعالیت و رقابت احزاب پیش رود تا اصل نظام آسیب نبیند.

به گزارش ایسنا منطقه خراسان‌شمالی، علی احمد نیا، در نشست خبری اظهار کرد: میر سلیم با شعار دولت راستی و درستی به عرصه آمده و با ۵۴ سال سابقه کار اعتقادی و سیاسی، کاندیدای حزب موتلفه اسلامی است.

وی با بیان اینکه حضور وی تا پایان انتخابات و یا انصراف میرسلیم بستگی به شرایط داشته و اصل بر مصلحت اندیشی نظام و شرایط زمانی دارد، ادامه داد: حزب موتلفه اسلامی سند اداری بومی استانی و مدیریت کلان کشور را تنظیم کرده و با جمع آوری بانک اطلاعاتی از مدیران، آماده بر عهده گرفتن امور اجرایی کشور است.

وی ساده زیستی و مورد اعتماد رهبری بودن را از ویژگی های شاخص میرسلیم عنوان کرد و افزود: میرسلیم چکیده ای از جریان حزب موتلفه است و کار تشکیلاتی و علم و عمل با تجربه و خرد جمعی را سرلوحه کار خود قرار داده است.

احمدنیا اظهار کرد: حزب موتلفه همیشه مصلحت نظام را بر مصلحت فردی مقدم دانسته و تابع خرد جمعی است و به عنوان جریانی از انقلاب، در انتخابات حضور و ظهور یافته است.

وی بیان کرد: اختلافی میان کاندیداهای جریان انقلابی وجود ندارد و نمی توان جریان حزب موتلفه را از اصول گرایان جدا تصور کرد.

رئیس ستاد انتخابات میر سلیم در خراسان شمالی در خصوص موضوع تبلیغات و کم رنگ بودن فعالیت ستادهای این نامزد انتخابات ریاست جمهوری تصریح کرد: اصل بر سادگی و جلوگیری از اسراف است و دلیل ساده حضور یافتن در انتخابات جلوگیری  از هزینه های اضافه است.

احمدنیا در خصوص حضور میرسلیم در خراسان شمالی نیز یادآور شد: به دلیل حضور در صدا و سیما و فشردگی برنامه ها، وی در این استان حضور نخواهد یافت و روزهای پایانی شاید به استان های مجاور تهران سفر کند.

وی گفت: حزب موتلفه اسلامی لیست ۹ نفر از کاندیداهای شورای شهر را نیز نهایی کرده است و با برگزاری جلسات دایمی در دفتر حزب، به صورت جدی در انتخابات شوراها نیز حضور خواهد یافت.

 

 

PrintFriendly and PDF

بدون نظر تا کنون

مکالمات را مشاهده کنید

بدون نظر!

شما بایدوارد شوید برای ارسال یک نظر.

اطلاعات شما امن خواهد بود!آدرس پست الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. همچنین دیگر داده ها با سوم شخص به اشتراک گذاشته نمی شود.