Toggle Menu
  بلهسروش   |   دوشنبه, ۳۰ اردیبهشت , ۱۳۹۸

آیین بزرگداشت شهدای موتلفه اسلامی در اسفراین برگزار شد .

۱۳۹۷-۰۳-۲۴ ۰ نظر

آیین بزرگداشت شهدای موتلفه اسلامی در اسفراین برگزار شد .

به گزارش صبح اسفراین به نقل از خبرگزاری فارس از اسفراین با حضور امام جمعه موقت اسفراین ، دبیر حزب موتلفه اسلامی استان خراسان شمالی و اعضای این حزب آیین بزرگداشت شهدای موتلفه اسلامی  در محل دفتر حزب موتلفه اسلامی شهرستان اسفراین برگزار شد . امام جمعه موقت اسفراین در این مراسم با گرامیداشت یاد […]

به گزارش صبح اسفراین به نقل از خبرگزاری فارس از اسفراین با حضور امام جمعه موقت اسفراین ، دبیر حزب موتلفه اسلامی استان خراسان شمالی و اعضای این حزب آیین بزرگداشت شهدای موتلفه اسلامی  در محل دفتر حزب موتلفه اسلامی شهرستان اسفراین برگزار شد .

امام جمعه موقت اسفراین در این مراسم با گرامیداشت یاد و خاطره امام راحل (ره) وشهدای ایران اسلامی بویژه شهدای حزب موتلفه گفت : شهدای موتلفه اسلامی از پیشگامان نهضت امام خمینی (ره) بودند که پای ارزش های انقلاب تا پای جان ایستادند .

وی گفت : ۲۶ خرداد ماه یادآور شهادت شهیدان امانی، بخارایی ، صفار هرندی و نیک نژاد است که از حزب موتلفه اسلامی درشرایط خفقان رژیم پهلوی جان خود را در دفاع از ارزش‌های دینی نثار کردند .

حجت الاسلام محمد حسین عزیزی افزود : همه ما باید تلاش کنیم تا اهداف و شهدای موتلفه اسلامی در بین نسل جوان ترویج بدهیم چرا که انها الگویی بسیار خوبی درتبعیت ازرهبری ومرجعیت دینی بودند .

دبیر حزب موتلفه اسلامی شهرستان اسفراین نیز با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای موتلفه اسلامی گفت : اهداف ارزشمند اعضای حزب موتلفه اسلامی ایران حمایت همه جانبه از نظام و ولایت است ودرتمام دوران انقلاب دائما در کنار رهبری بوده و هیچگاه به دنبال سهم خواهی و منفعت طلبی سیاسی نبوده است .

مهدی استیری وحدت نیروهای اصولگرای جامعه را از اهداف همیشگی حزب موتلفه اسلامی بیان کرد و افزود : همه ما در این حزب تلاش می کنیم تا نیروهای پایبند به اصول و ارمان های انقلاب وحدت و انسجام خودشان را در حول بیرق ولایت حفظ کنند و با حفظ وحدت و انسجام زمینه جامعه اسلامی نمونه در جهان فراهم گردد .

اسفراین ۲ اسفراین ۵ اسفراین ۶ اسفراین ۷ اسفراین ۸ اسفراین ۹ اسفراین اسفراین۳

Print Friendly, PDF & Email

بدون نظر تا کنون

مکالمات را مشاهده کنید

بدون نظر!

شما بایدوارد شوید برای ارسال یک نظر.

اطلاعات شما امن خواهد بود!آدرس پست الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. همچنین دیگر داده ها با سوم شخص به اشتراک گذاشته نمی شود.

◊ آرشیو قدیم پایگاه اطلاع رسانی حزب موتلفه اسلامی ◊