آل اسحاق در کنفرانس بین المللی احزاب آسیایی: تشکیل کمیته تحقیقاتی برای تأسیس شرکت های مختلف تجاری در آسیا ضرورت دارد

۱۳۹۶-۱۱-۱۴ ۰ نظر

رئیس سابق اتاق بازرگانی تهران گفت:باید کمیته تحقیقاتی و برنامه ریزی در رابطه با تاسیس شرکت های مشترک گردشگری، هوایی و دریایی در آسیا داشته باشیم.

به گزارش روابط عمومی حزب موتلفه اسلامی، یحیی آل اسحاق رئیس سابق اتاق بازرگانی تهران صبح (امروز) در دومین روز از «بیست و نهمین نشست کمیته دائمی کنفرانس بین المللی احزاب آسیایی» گفت: منطقه ای که این اجلاس در آن برگزار می شود از مناطقی است که عمده ترین حوادث تاریخ در آن رخ داده است، زیرا اگر به جنگ های بزرگ جهانی و تحولات مختلف نگاه کنیم خواهیم دید این منطقه نقش اصلی را داشته و امروز نیز عمده ترین اخبار و حوادث مربوط به این منطقه است، ضمن اینکه در آینده هم اینگونه خواهد بود.

وی با بیان اینکه آتیه جهان حتما از این منطقه سامان خواهد گرفت، افزود: موقعیت سیاسی و اقتصادی آسیا نشان می دهد منشاء صلح یا آرامش و تهدیدی در آینده در این منطقه خواهد بود.

آل اسحاق با بیان اینکه امروز در شاخص های جهانی، دو شاخص جایگاه تجاری و دیگری سطح تکنولوژی وجه تمایز کشورهای توسعه یافته و درحال توسعه است، اظهار داشت: باید یک رابطه جدی بین استراتژی تجاری، فرهنگی و اقتصادی ایجاد کنیم.

وی افزود: اگر به دنبال امنیت، توسعه و صلح هستیم باید بدانیم استراتژی تجاری مهمترین عامل در این فضا است.

آل اسحاق ادامه داد: مسائل تجاری به برنامه های کاربردی نیاز دارد، پس اگر بخواهیم این فکر پایدار باشد باید کمیته تحقیقاتی و برنامه ریزی در رابطه با تاسیس شرکت های مشترک گردشگری، هوایی و دریایی را داشته باشیم چرا که آسیا ظرفیت بالایی در این زمینه دارد.

Print Friendly, PDF & Email

بدون نظر تا کنون

مکالمات را مشاهده کنید

بدون نظر!

شما بایدوارد شوید برای ارسال یک نظر.

اطلاعات شما امن خواهد بود!آدرس پست الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. همچنین دیگر داده ها با سوم شخص به اشتراک گذاشته نمی شود.